top of page

O nás

Rodinná tradícia kováčskeho remesla

Naša firma vznikla v roku 1991 a od svojho vzniku sa venuje prevažne zámočníctvu. Sme rodinne založená spoločnosť, ktorá nadviazala na rodinnú tradíciu kováčskeho remesla. Kováčstvo považujeme za poctivé remeslo, v ktorom vidíme veľké čaro. Je to ručná, často umelecká a náročná práca plná precíznosti a tradičného prístupu k práci. Remeselné zručnosti sa učíme z generáciu na generáciu a výsledkom je 29 rokov pôsobenia na trhu a stovky spokojných zákazníkov.

Prioritou je kvalita a dôslednosť

Za roky pôsobenia máme vytvorené široké portfólio produktov a služieb, ktorými sa zameriavame nielen na domácnosti, ale aj na priemyselné zákazky. Malé a veľké zákazky nerozlišujeme, dokážeme pripraviť zákazky šité na mieru pre veľké spoločnosti, ale aj jednoduché požiadavky domácností. Našimi cieľmi sú spoľahlivosť, dôslednosť, spokojnosť zákazníka a výroba neobyčajných železných výrobkov. Záleží nám na kvalite a preto povrchovú úpravu našich výrobkov zabezpečujeme žiarovým zinkovaním a práškovým lakovaním.

 

V rámci produktov ponúkame napríklad samonosné bránové systémy, klasické brány, ploty, mreže, kované brány, bránky, kované plotové dielce, ohýbanie betonárskej ocele, priemyselné brány, brány pre vstup do areálov, prístrešky, oceľové konštrukcie, oceľové haly a ich oplechovanie.

jonathan-bean-284904-unsplash.jpg
bottom of page